ointernete.sk - internet správy

Bliss Control: Nastavenia sociálnych sietí z jedného miesta

Peter Gasper, pred 6 rokmi
Bliss Control: Nastavenia sociálnych sietí z jedného miesta

Bliss Control je malá webová aplikácia určená všetkým používateľom stále aktívnym na viacerých sociálnych sieťach. Stránka s veľmi intuitívnym rozhraním je takpovediac interaktívnou databázou, ktorá umožňuje s prehľadom meniť svoje nastavenia naprieč sociálnymi sieťami ako Twitter, Facebook, Pinterest, Tumblr, Foursquare, YouTube, Google+, LinkedIn, Flickr a niekoľkými ďalšími.

Služba Bliss Control od používateľov nevyžaduje prihlasovacie údaje, pre jednotlivé služby sa nestáva náhradou za ich stránky s nastaveniami. Čo ponúka je efektívne presmerovanie používateľa na stránky kde môže vykonať úpravy, bez toho aby musel zdĺhavo prehľadávať nastavenia jednotlivých sociálnych sietí, čo pri väčšom množstve účtov môže byť frustrujúce.

Niekoľko kliknutí stačí na to aby ste si zmenili používateľské meno, heslo, profilovú fotku, informácie o sebe, emailové prepojenie s účtom či zmazali účet na vybranej sociálnej sieti (samozrejme ak to umožňuje).

Jednoduché rozhranie služby Bliss Control

Jednoduché rozhranie služby Bliss Control

Výber úlohy ktorá sa má vykonať

Výber úlohy ktorá sa má vykonať

Tvorcovia služby sa v svetle tohto typu aplikácie neobjavujú prvýkrát, stoja aj za vývojom ďalšej podobnej aplikácie s názvom Notification Control, ktorá umožňuje pohodlne sa odhlásiť z odoberania emailov posielaných sociálnymi sieťami.

Stránka projektu Bliss Control

SLEDUJTE NÁS AJ MIMO WEBU

TÉMY

NAJLEPŠIE WEBSTRÁNKY

Všetky webstránky

NAJLEPŠIE FIRMY

Všetky firmy

VIAC ČLÁNKOV

SOCIÁLNE SIETE

Všetky články SOCIÁLNE SIETE

VIDEO

Všetky články VIDEO

MOBILNÉ ZARIADENIA

Všetky články MOBILNÉ ZARIADENIA

WEB & DESIGN

Všetky články WEB & DESIGN

BEZPEČNOSŤ

Všetky články BEZPEČNOSŤ

STARTUPY

Všetky články STARTUPY

TÉMY

VIAC TÉM

Amazonbanská bystricaBitcoinBliss ControlBufferCammsterCenzúraChromeClipboardCoffee & PowerCooltúracrowdfundingdesigndoménaE-mailELETFlickrFoursquareGarageGoaccessGoogle Consumer SurveysGPSHardwareHitHitHolúbokIndieGoGoinfografikaIntelInzerátiOSiPhoneKickStarterKnihyLinkedInMalwareMapyMarketingMarmeládaMicroryzaMojevideo.skMouse without BordersMozillaNaj.skointernetePC MonitorPHPPidginPinterestPokecproduktivitaPropagandaRecenziaresearchRuby on railsSecond LifeSkypeSmall DemonsSOPAŠtartovaťStravaSúkromieTimeTableTo-doTumblrvideonávodviralVisuallywebcamWebRTCWebsupportwebtlakWhatFontisWhiteOut.ioWindowsXMPPZoznam