ointernete.sk - internet správy

TimeTable: Interaktívny školský rozvrh pre Android

Peter Gasper, pred 6 rokmi
TimeTable: Interaktívny školský rozvrh pre Android

Aplikácií pre Android, ktoré študentom pomáhajú sprehľadniť školský rozvrh je neúrekom, nás zaujala nová z dielne Jumitech vývojárov, nesúca názov TimeTable. Nejde len o aplikáciu ktorá by zaplnila prázdne miesto v smartphone, okrem samotného zobrazenia interaktívneho rozvrhu so sebou prináša množstvo zaujímavých funkcií. Pri vlkadaní predmetu je možné zadať meno učiteľa, miestnosť kde sa bude nachádzať výučba, čas začiatku a konca prednášky, ako aj farbu, ktorou sa bude v rozvrhu zobrazovať. Otáčaním zariadenia sa automaticky prepína náhľad denného, resp. týždenného rozvrhu. Esteticky založených ľudí poteší možnosť nastavenia vlastného pozadia aplikácie.

Zobrazenie denného rozvrhu s vkladaním predmetu

Zobrazenie denného rozvrhu s vkladaním predmetu

Týždenný rozvrh

Týždenný rozvrh

Dobrou pomôckou je možnosť pridávať si k položkám rozvrhu aj krátke poznámky, napríklad úlohy či projekty, ktoré je nutné vypracovať. S položkami je možné manipulovať, kopírovať ich, alebo ich napevno uzamknúť.

Poznámky vložené k jednotlivým prednáškam

Poznámky vložené k jednotlivým prednáškam

Vzhľadom na krátky čas, ktorý sa aplikácia nachádza na Android markete, môžeme očakávať, že budúce aktualizácie so sebou prinesú vylepšenia. Prínosom by bola možnosť zapnúť si pripomienky k prednáškam či synchronizovať si rozvrh medzi viacerými zariadeniami.

Aplikácia TimeTable

[via addictivetips]

SLEDUJTE NÁS AJ MIMO WEBU

TÉMY

NAJLEPŠIE WEBSTRÁNKY

Všetky webstránky

NAJLEPŠIE FIRMY

Všetky firmy

VIAC ČLÁNKOV

SOCIÁLNE SIETE

Všetky články SOCIÁLNE SIETE

VIDEO

Všetky články VIDEO

MOBILNÉ ZARIADENIA

Všetky články MOBILNÉ ZARIADENIA

WEB & DESIGN

Všetky články WEB & DESIGN

BEZPEČNOSŤ

Všetky články BEZPEČNOSŤ

STARTUPY

Všetky články STARTUPY

TÉMY

VIAC TÉM

Amazonbanská bystricaBitcoinBliss ControlBufferCammsterCenzúraChromeClipboardCoffee & PowerCooltúracrowdfundingdesigndoménaE-mailELETFlickrFoursquareGarageGoaccessGoogle Consumer SurveysGPSHardwareHitHitHolúbokIndieGoGoinfografikaIntelInzerátiOSiPhoneKickStarterKnihyLinkedInMalwareMapyMarketingMarmeládaMicroryzaMojevideo.skMouse without BordersMozillaNaj.skointernetePC MonitorPHPPidginPinterestPokecproduktivitaPropagandaRecenziaresearchRuby on railsSecond LifeSkypeSmall DemonsSOPAŠtartovaťStravaSúkromieTimeTableTo-doTumblrvideonávodviralVisuallywebcamWebRTCWebsupportwebtlakWhatFontisWhiteOut.ioWindowsXMPPZoznam