ointernete.sk - internet správy

Videá, ktoré ste mali tento mesiac vidieť (apríl)

Michal Majzlík, pred 6 rokmi

Vyberáme 5 videí, ktoré sa najviac šírili cez facebook a twitter, alebo mali najviac zhliadnutí na youtube. Výber je za celý mesiac a je zoradený od najpopulárnejšieho.

1. Kráľovská svadba, ako ste ju nevideli

Svadba storočia. Tak nazývajú kráľovský sobáš Williama a Kate. Pozrite sa na verziu od T-mobilu, ktorá vás určite roztancuje.

2. El chombo - Chacarron mocaron

Videoklip zaujímavej pesničky od Amerického speváka žijúceho v Paname. Sami posúďte v akom jazyku spieva, podľa wikipedie to je nezmyselná pseudo španielčina.

3. Reklama na Slovensko (2011)

Reklama, ktorá má propagovať Slovensko vo svete. Prvá takáto reklama bola vytvorená už v roku 2008, ktorú si môžete pozrieť tu. Táto je nová a aj napriek tomu, že video višlo len predvčera, prebehlo celým slovenským Facebookom.

4. Ako prísť domov z krčmy a nedostať od manželky

Staršie video, ktoré sa v tomto mesiaci znovu začalo šíriť cez Facebook a YouTube. Naučí vás ako zvládnuť nástrahy od manželky, keď prídete domov opitý.

5. Jak Uvařit hovno

Jak Uvařit hovno je názov jedného dielu z FurTV. Prinášame vám video, ktoré má český preklad a je naozaj zábavné.

SLEDUJTE NÁS AJ MIMO WEBU

TÉMY

NAJLEPŠIE WEBSTRÁNKY

Všetky webstránky

NAJLEPŠIE FIRMY

Všetky firmy

VIAC ČLÁNKOV

SOCIÁLNE SIETE

Všetky články SOCIÁLNE SIETE

VIDEO

Všetky články VIDEO

MOBILNÉ ZARIADENIA

Všetky články MOBILNÉ ZARIADENIA

WEB & DESIGN

Všetky články WEB & DESIGN

BEZPEČNOSŤ

Všetky články BEZPEČNOSŤ

STARTUPY

Všetky články STARTUPY

TÉMY

VIAC TÉM

Amazonbanská bystricaBitcoinBliss ControlBufferCammsterCenzúraChromeClipboardCoffee & PowerCooltúracrowdfundingdesigndoménaE-mailELETFlickrFoursquareGarageGoaccessGoogle Consumer SurveysGPSHardwareHitHitHolúbokIndieGoGoinfografikaIntelInzerátiOSiPhoneKickStarterKnihyLinkedInMalwareMapyMarketingMarmeládaMicroryzaMojevideo.skMouse without BordersMozillaNaj.skointernetePC MonitorPHPPidginPinterestPokecproduktivitaPropagandaRecenziaresearchRuby on railsSecond LifeSkypeSmall DemonsSOPAŠtartovaťStravaSúkromieTimeTableTo-doTumblrvideonávodviralVisuallywebcamWebRTCWebsupportwebtlakWhatFontisWhiteOut.ioWindowsXMPPZoznam