ointernete.sk - internet správy

Voľné pokračovanie Webtlak-u: Ointernete #1 je tu!

ointernete, pred 2 mesiacami
Voľné pokračovanie Webtlak-u: Ointernete #1 je tu!

22. január priniesol dobré správy pre banskobystrické IT spoločenstvo. S konečnou platnosťou bolo vybrané miesto i čas pre voľné pokračovanie Webtlaku. Udalosť s názvom Ointernete #1 sa uskutoční vo štvrtok, 1.2.2018 o 19:00 v priestoroch kaviarne na Námestí SNP 3.

Čo očakávať?

Webtlak bola séria stretnutí programátorov, dizajnérov, marketérov, online podnikateľov či prosto používateľov internetu s periodicitou každých 6 týždňov. Pravidelné stretnutia otvárali dve, približne 30 minútové prednášky, po ktorých nasledovala voľná debatka účastníkov medzi sebou. Prednášky boli zaznamenané a vyložené na Youtube.

Hlavní organizátori Webtlaku boli Tomáš Pinka a Tomáš Stankovič. Tomášovia nastavili formát stretnutí veľmi dobre a ten sa po 10 mesačnej prestávke dočkal svojho voľného pokračovania. Tento krát pod hlavičkou Ointerete.

Program Ointernete #1

1. Prednáška 19:00
"Ako zrýchliť tie vaše wordpressy" — Jasom Dotnet

V prednáške Jasom zhrnie ako písať weby tak any liezli pod 1 sekundu aj v Austrálii. Bude sranda - rozpitváme aj BBonline.sk.

2. prednáška 19:35
"Node-RED - ako na IoT rýchlo a jednoducho" — Martin Schmidt

Martin nám priblíži Node-RED, platformu na programovanie internetu vecí. Ukážeme si niečo z jej teórie a hlavne niečo z praxe.

Aktualizácia: Pôvodná druhá prednáška o šifromenách bola presunutá na ďalšie stretnutie.

Prídete si vo štvrtok 1.2. o 19:00 vypočuť čo je nové na internete a porozprávať sa so známymi. Sledujte Ointernete na FB. Tešíme sa na vás.

SLEDUJTE NÁS AJ MIMO WEBU

TÉMY

NAJLEPŠIE WEBSTRÁNKY

Všetky webstránky

NAJLEPŠIE FIRMY

Všetky firmy

VIAC ČLÁNKOV

SOCIÁLNE SIETE

Všetky články SOCIÁLNE SIETE

VIDEO

Všetky články VIDEO

MOBILNÉ ZARIADENIA

Všetky články MOBILNÉ ZARIADENIA

WEB & DESIGN

Všetky články WEB & DESIGN

BEZPEČNOSŤ

Všetky články BEZPEČNOSŤ

STARTUPY

Všetky články STARTUPY

TÉMY

VIAC TÉM

Amazonbanská bystricaBitcoinBliss ControlBufferCammsterCenzúraChromeClipboardCoffee & PowerCooltúracrowdfundingdesigndoménaE-mailELETFlickrFoursquareGarageGoaccessGoogle Consumer SurveysGPSHardwareHitHitHolúbokIndieGoGoinfografikaIntelInzerátiOSiPhoneKickStarterKnihyLinkedInMalwareMapyMarketingMarmeládaMicroryzaMojevideo.skMouse without BordersMozillaNaj.skointernetePC MonitorPHPPidginPinterestPokecproduktivitaPropagandaRecenziaresearchRuby on railsSecond LifeSkypeSmall DemonsSOPAŠtartovaťStravaSúkromieTimeTableTo-doTumblrvideonávodviralVisuallywebcamWebRTCWebsupportwebtlakWhatFontisWhiteOut.ioWindowsXMPPZoznam