ointernete.sk - internet správy

Predstavenie iPES.sk - inzercie psov a šteniatok

Peter Marečka, pred 4 rokmi

Práve ste dostavali dom a stavba pomaly zarastá pekným trávnikom. Na rade je ďalší sen – do domu treba psa. Hmm, ale kde ho nájsť? Ako sa dnes získavajú psíky a šteniatka? Odpoveď je jednoduchá. Psíky sa dnes získavajú cez internet - a stránka iPES.sk, inzercia psov šteniatok, je to pravé miesto kde začať.

iPES.sk - inzercia psov

iPES.sk z pohľadu záujemcu o šteniatko

Hneď na úvodnej stránke sa nachádza filter, kde si môžete vyfiltrovať aktuálnu ponuku podľa kategórie, plemena, lokality, preukazu pôvodu a pohlavia.

  • Kategória – k dispozície sú kategórie inzerátov pes – predám, pes – kúpim, pes – darujem, pes – krytie, šteniatko – predám, šteniatko – kúpim, šteniatko – darujem, potreby pre psov, služby pre psov.
  • Plemeno – sa svete je asi 450 druhou plemien psov. Asi 350 je z nich oficiálne uznaných Medzinárodnou kynologickou federáciou. iPES.sk má na výber zo všetkých, na Slovensku populárnych plemien, ako napríklad labrador, zlatý retríver či yorskšírsky teriér.
  • Lokalita – inzerát môžete zamerať na konkrétne okresné mesto na Slovensku. Web rozlišuje inzeráty aj podľa krajov, Českej republiky a ostatného zahraničia.
  • Preukaz pôvodu – je dokument, ktorý informujú o rodičoch šteniatka. Ak budete chcieť so psíkom navštevovať výstavy je lepšie, aby ste si zaobstarali šteniatko s preukazom pôvodu (PP)
  • Pohlavie – môže si vybrať či chcete fenku alebo psa.

V samotnom inzeráte nájdete krátky popis inzerátu, fotku psíkov a kontaktné informácie: kontaktnú osobu, telefón a ak chovateľ vyplnil, tak aj email, skype a internetovú stránku chovateľskej stanice. Pod reklamou na pravej strane sa nachádza: dátum zverejnenia , kategória inzerátu, plemeno, pohlavie, info o PP, lokalita, cena a ID inzerátu.

Ak chce nenašli čo hľadáte, skúste si pozrieť zoznam chovateľov psov, a môžete kontaktovať chovateľov vášho želaného plemena priamo. V sekcii psíky z útulky si môžete adoptovať psíka z útulku.

iPES.sk z pohľadu chovateľa

Ak ste chovateľ, odporúčam vám pred pridaním inzerátu registrovať sa. Získate tak možnosť samostatne, bez zásahu admina mazať svoje inzeráty. >Inzerát však môžete pridať aj ako neprihlásený používateľ. Vyplníte potrebné polia v jednoduchom, jednokrokovom procese a hotovo, žiadne ďalšie klikanie.

Po uhradení poplatku si môže inzerát nechať správcami webu a 30 dní topovať. Počas tejto doby bude umiestnený nad ostatnými inzerátmi a zobrazí sa viac ako 30000-krát.

Ak máte oficiálnu chovnú stanicu, nezabudnite ju zaregistrovať do sekcie chovatelia.

Ako odstrániť inzerát?

Ak sú už psíky úspešne osvojené, a želáte si inzerát odstrániť, môžete tak spraviť po prihlásení cez svoj účtu. Ak ste inzerát pridali ako neprihlásený používateľ, nasledujte inštrukcie v inzeráte: kontaktujte správca webu a požiadajte ho o zrušenie. Vybaviť požiadavku trvá zvyčajne 2 dni.

Kde ešte môžem pridať svoj inzetát?

Inzerát na Slovensku môžete pridať medzi inzeráty psov na portály HAVKO.sk. V Českej republike je to inzerce psů cz.DOGVA.com a vo svete, pokiaľ viete po anglicky, pridajte inzerát aj na DOGVA.com – dogs and puppies for sale.

SLEDUJTE NÁS AJ MIMO WEBU

TÉMY

NAJLEPŠIE WEBSTRÁNKY

Všetky webstránky

NAJLEPŠIE FIRMY

Všetky firmy

VIAC ČLÁNKOV

SOCIÁLNE SIETE

Všetky články SOCIÁLNE SIETE

VIDEO

Všetky články VIDEO

MOBILNÉ ZARIADENIA

Všetky články MOBILNÉ ZARIADENIA

WEB & DESIGN

Všetky články WEB & DESIGN

BEZPEČNOSŤ

Všetky články BEZPEČNOSŤ

STARTUPY

Všetky články STARTUPY

TÉMY

VIAC TÉM

Amazonbanská bystricaBitcoinBliss ControlBufferCammsterCenzúraChromeClipboardCoffee & PowerCooltúracrowdfundingdesigndoménaE-mailELETFlickrFoursquareGarageGoaccessGoogle Consumer SurveysGPSHardwareHitHitHolúbokIndieGoGoinfografikaIntelInzerátiOSiPhoneKickStarterKnihyLinkedInMalwareMapyMarketingMarmeládaMicroryzaMojevideo.skMouse without BordersMozillaNaj.skointernetePC MonitorPHPPidginPinterestPokecproduktivitaPropagandaRecenziaresearchRuby on railsSecond LifeSkypeSmall DemonsSOPAŠtartovaťStravaSúkromieTimeTableTo-doTumblrvideonávodviralVisuallywebcamWebRTCWebsupportwebtlakWhatFontisWhiteOut.ioWindowsXMPPZoznam