Webstránky

Na Ointernete #3 vystúpil s prednáškou o internetovej reklame Štefan Polgári zo slovenskej affiliate siete Dognet [video]

Vo štvrtok 7.3.2019 sa v Banskej Bystrici uskutočnilo stretnutie priaznivcov informačných technológií „Ointernete #3“. Na treťom pokračovaní mal prednášku Štefan Polgári zo slovenskej affiliate siete Dognet.

Prednáška z prostredia internetovej reklamy bola určená pre každú firmu alebo jednotlivca, ktorý chce svoj produkt predávať online.

Záber zo stretnutia Ointernete #3
Záber zo stretnutia Ointernete #3, zdroj: fb.com/bbithub

Počas približne hodinového vystúpenia sme dozvedeli zaujimávosti o rôznych zdrojoch trafiku, o tom ako nakupovať a predávať reklamu, od kedy je pre eshop vhodné zapojiť sa do affiliate programu, atď.

Program stretnutia:

Prednáška o 19:00
Štefan Polgári — Čo neviete o internetovej reklame a úvod do affiliate marketingu

Po prednáške nasledovala voľná diskusia medzi účastníkmi v priestoroch BarCodeCafe. Vstup bol bezplatný.

Pre všetkých zaujímajúcich sa o online ekonomiku, elektronický obchod alebo internetovú reklamu, pod Štefanovým vedením na Slovensku vznikol magazín Bridge venujúci sa tejto tématike.

Pozor, pozor, pozor: Ak chcete byť medzi prvými, bude sa dozvie o najbližšom stretnutí odoberajte newsletter o stretnutiach – toto je hlavný spôsob ako ostať v kurze… a nezabudnite dať páčik našej stránke Ointernete v socsieti Facebook. Na internete sa taktiež nachádza skupina Banska Bystrica IT community.

[newsletter_stretnutia]