Startupy

Voľné pokračovanie Webtlak-u: Ointernete #1 je tu!

22. január priniesol dobré správy pre banskobystrické IT spoločenstvo. S konečnou platnosťou bolo vybrané miesto i čas pre voľné pokračovanie Webtlaku. Udalosť s názvom Ointernete #1 sa uskutoční vo štvrtok, 1.2.2018 o 19:00 v priestoroch kaviarne na Námestí SNP 3.

Čo očakávať?

Webtlak bola séria stretnutí programátorov, dizajnérov, marketérov, online podnikateľov či prosto používateľov internetu s periodicitou každých 6 týždňov. Pravidelné stretnutia otvárali dve, približne 30 minútové prednášky, po ktorých nasledovala voľná debatka účastníkov medzi sebou. Prednášky boli zaznamenané a vyložené na Youtube.

Hlavní organizátori Webtlaku boli Tomáš Pinka a Tomáš Stankovič. Tomášovia nastavili formát stretnutí veľmi dobre a ten sa po 10 mesačnej prestávke dočkal svojho voľného pokračovania. Tento krát pod hlavičkou Ointerete.

Program Ointernete #1

1. Prednáška 19:00
„Ako zrýchliť tie vaše wordpressy“ — Jasom Dotnet

V prednáške Jasom zhrnie ako písať weby tak any liezli pod 1 sekundu aj v Austrálii. Bude sranda – rozpitváme aj BBonline.sk.

2. prednáška 19:35
„Node-RED – ako na IoT rýchlo a jednoducho“ — Martin Schmidt

Martin nám priblíži Node-RED, platformu na programovanie internetu vecí. Ukážeme si niečo z jej teórie a hlavne niečo z praxe.

Aktualizácia: Pôvodná druhá prednáška o šifromenách bola presunutá na ďalšie stretnutie.

Prídete si vo štvrtok 1.2. o 19:00 vypočuť čo je nové na internete a porozprávať sa so známymi. Sledujte Ointernete na FB. Tešíme sa na vás.

[newsletter_stretnutia]